başakşehir shaktar

Başakşehir – Shaktar Donetsk
UEFA Avrupa Ligi  Play Off
Tarih – Başlama Saati: 18.08.2016 – 20:30
Tahmin – Oran: 2-3 Gol (1.86)
Bahis Sitesi: Bixbet

Diğer Oranlar
Başakşehir
3.61
Beraberlik – 3.47
Shaktar 2.18
2.5 Alt – 1.83
2.5 Üst – 2.06

Yukarıdaki oranlar Bixbet sitesinden alınmıştır.

Aralarındaki Son 3 Maç
28.03.2009 Başakşehir 2-2 Shaktar

Analiz

UEFA Avrupa Ligi’nin Play Off karşılaşmalarının bizi yakından ilgilendiren bir diğer karşılaşmasında temsilcimiz Medipol Başakşehir iç sahada Shaktar Donetsk ile gruplara kalmak adına karşı karşıya gelecek. Ev sahibi Başakşehir defansta sert ve sağlam yapısı ile rakip takımlara geçit vermiyor. Hızlı atakları ve gol yollarındaki başarılı hamleleri ile tehlikeli olmayı başarıyor. Abdullah Avcı’nın takımı iç sahada rakibe gol izni vermeden gol arayacaktır. İşimiz son derece zor olacak.

Konuk takım Shaktar Donetsk ise Luce’nin takımdan ayrılmasına rağmen iyi gidişatını sürdürüyor. Hızlı ataklar ve etkili kanat akınları ile rakip kalede etkili olduklarını söylemek gerekir. Duarte başta olmak üzere Shaktar Taison, Bonfim, Fred, Stepanenko ve Rakitsky gibi çok üst düzey isimlere sahipler. Hem bu atmosferi defalarca tatmış hem de yetenekleri ile rakiplere korku salan oyuncular.

Bu zorlu karşılaşmada temsilcimizin işi gerçekten çok zor. Shaktar net şekilde favori. Ancak Başakşehir ilk yarı gol yemez ve oyunu istediği gibi şekillendirebilirse mücadeleyi kazanma imkanı var. Ancak 2-3 gol seçeneği en mantıklı seçim olur.

Tercih : 2-3 Gol