cantu cremona

Cantu – Cremona
İtalya Serie A Basketbol Ligi
Tarih – Başlama Saati: 14.12.2015 – 15:30
Tahmin – Oran: 1 (1.52)
Bahis Sitesi: Tipobet

Diğer Oranlar
Cantu
1.52
Cremona2.27
157.5 Alt – 1.82
157.5 Üst – 1.82

Yukarıdaki oranlar Tipobet sitesinden alınmıştır.

Karşılaşma Öncesi Puan Durumu ve Sıralama
Cantu
– 4galibiyet 6mağlubiyet 12.sıra
Cremona – 7galibiyet 3mağlubiyet 5.sıra

Analiz
İtalya Serie A Basketbol Ligi’nde 11. Haftanın kapanış maçında Cantu ile Cremına karşı karşıya geliyor. Ligde oynadığı ilk 6 maçta sadece 1 galibiyet elde edebilen Cantu, son 4 maçında ise 3 kez galip gelerek yavaş yavaş düzene girme sinyalleri vermeye başladı. Son hafta karşılaştıkları ve galip geldikleri Venezia maçı onlar için büyük moral oldu diyebiliriz. Fiba Avrupa Kupası’nda 2. Tur’a yükseldiler. Takımda moraller son derece yüksek ve ligde de son maçı kazanıp iyice kendilerine güvenleri geldi. Walter Hodge ve Brady Heslip ikilisinin de son dönemde çok formda olduklarını söyleyelim. Seyircisinin önünde oynayacakları maçları kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Cremona ise bana kalırsa şu ana kadar ligin sürpriz takımları arasında yer alıyor. Ligde oynadıkları ilk 4 maçında sadece 1 kez kazanabilen Cremona; üst üste 6 maçından galibiyet elde etti ve hatrı sayılır bir galibiyet serisi yaptılar. Çok fazla geniş bir kadroları yok ancak McGee ve Cusin gibi 2 skorerin şu ana kadar takımı ciddi anlamda sırtladığını belirtmemiz gerekli.

İzlemesi keyifli bir mücadelenin bizleri beklediğini söyleyelim. Taraf bahsi oldukça riskli görünse de ben Cantu’nun rakibine bu maçta dur diyeceğini ve galibiyet serisini sonlandıracağını düşünüyorum.

Tercih : 1