inter frosinone

İnter – Frosinone 
İtalya Serie A
Tarih – Başlama Saati: 22.11.2015  21:45
Tahmin – Oran: 1 (1.15)
Bahis Sitesi: Bixbet

Diğer Oranlar
İnter
1.15
Beraberlik – 6.38
Frosinone  13.23
2.5 Alt – 2.24
2.5 Üst – 1.53

Yukarıdaki oranlar Bixbet sitesinden alınmıştır.

Karşılaşma Öncesi Puan Durumu ve Sıralama
İnter
– 27puan 3.sıra
Frosinone  –  11puan 18.sıra

Analiz
Serie A’da 13. Hafta karşılaşmasında İnter’in misafiri Frosinone oluyor. İnter şuanda lider Fiorentina ile ayni puana sahip ve 6 sezondur hasret kaldığı lig şampiyonluğuna ulaşmak adına tüm İnter yönetimi, takım ve taraftarlar kenetlenmiş durumda. Mancini’nin takımın başında olması herkese güven veriyor. Mancini’nin kurduğu takım ve oynattığı oyun takıma çok iyi geldi. Mancini’nin takımı çokta riske girmeden pozisyon vermemeye odaklı bir oyun anlayışına sahip, öncelikle kaybetmemek için çıktığı maçlarda şimdiye dek yalnızca lider Fiorentina’ya mağlup oldular. Puan kaybına tahammülleri olmayan Milano ekibi bu maçta favori olan taraf. Eğer ki şampiyonluğu istiyorlarsa hata yapmamaları gerekli.

Frosinone ise bu sezon ligde kalmayı başarması halinde başarılı sayılabilecek. Zorlu Milano deplasmanı tabi ki onlar için hedef mücadele değil. Buradan puan çıkarmaları oldukça zor. Gol bulabilmeleri konusunda bile ümidim yok.

Mancini yine kontrollü oyunu tercih edecektir ve maç dengeli gidecektir. İnter rakibin direncini ne zaman kırmayı başarırsa o zaman bu maç kopabilir. Ama İnter’in kısır futbolu nedeniyle farklı bir galibiyet olmayabilir buna dikkat etmek gerekli. İnter kazanacaktır.

Tercih : 1