khimki fener

Khimki – Fenerbahçe
Euroleague A Grubu
Tarih – Başlama Saati: 17.12.2015 – 18:45
Tahmin – Oran: İY 1 (1.95)
Bahis Sitesi: Tipobet

Diğer Oranlar
Khimki
2.00
Fenerbahçe 2.82
154.5 Alt – 1.82
154.5 Üst – 1.82

Yukarıdaki oranlar Tipobet sitesinden alınmıştır.

Karşılaşma Öncesi Puan Durumu ve Sıralama
Khimki
– 5galibiyet 4mağlubiyet 2.sıra
Fenerbahçe – 7galibiyet 2mağlubiyet 1.sıra

Analiz
Euroleague’de grupların son karşılaşmaları oynanacak. Temsilcimiz Fenerbahçe, geçen hafta grup liderliğini garantiledi ve ciddi anlamda baya rahatladı. Khimki ise son haftaya girilirken diğer maçların sonuçlarına göre yerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalmış durumda. Özellikle Bayern’e iki maçta da yenilmiş olması, Rus ekibi için çok büyük tehlike arz ediyor. Bu nedenle temsilcimizden daha çok kazanmaya ihtiyaçları var ve bu galibiyet için ellerinden geleni yapmalarını bekliyorum. Bu da özellikle maç boyu sergileyecekleri performanslarına yansıyacaktır.

Fenerbahçe son dönemde çok iyi bir form yakalamış durumda. Ancak bu maç hedef karşılaşma olmayacağı için biraz rahat çıkılması ve rotasyon yapılması dahi normal karşılanmalı.

Khimki gibi çok önemli skorleri bulunan bir ekibin, muhakkak kazanmak isteyeceği bir karşılaşmaya hızlı giriş yapması son derece doğal. Bu nedenle öncelikli olarak ilk yarı 1, ardından da ev sahibinin yüksek skorlara ulaşması sonucu, Fenerbahçe’nin de bireysel anlamda yetenekli isimleriyle rakibine karşılık vermesi üste gidilmesini sağlar.

Tercih : İY 1