villereal monaco
Villarreal – Monaco
Şampiyonlar Ligi  Play Off
Tarih – Başlama Saati: 17.08.2016 – 21:45
Tahmin – Oran: 1 (1.86)
Bahis Sitesi: Bixbet

Diğer Oranlar
Villarreal
1.86
Beraberlik – 3.47
Monaco2.58
2.5 Alt – 1.83
2.5 Üst – 2.06
Yukarıdaki oranlar Bixbet sitesinden alınmıştır.
Analiz
Şampiyonlar Ligi’nde  Play Off heyecanı İspanya’da Villarreal ile Monaco arasındaki bu zevkli mücadele ile devam edecek. Ev sahibi Villarreal’i anlatmaya başlamadan önce belirtelim ki Soldado sakatlandı ve 6 ay sahalardan uzak kalacak. Gol yollarında Pato başta olmak üzere Cheryshev ve Bakambu gibi kaliteli isimlere sahip olan Sarı Denizaltılılar etkili akınları ile bu mücadelede gole yakın. Öte yandan orta alanda Dos Santos, Soriano ve N’Diaye’nin kalitesine güveniyor. Villarreal geçen sene La Liga’da büyük bir işe başardı ve bu senede bu çıkışını sürdürmek istiyor. Bunun yolunun da Şampiyonlar Ligi vizesini almaktan geçtiğini iyi biliyorlar. Fransız ekibi sonuna kadar zorlayacaklardır.
Monaco ise önceki turda temsilcimiz Fenerbahçe’yi şansının ve hakeminde yardımı ile eledi ve Play Off’a kaldı. Monaco küçülmeye gitse de kadrolarında Falcao, Carrillo, Lemar, Silva ve Traore gibi ayakları iyi olan hücum silahlarına sahip. Fransız ekibi bu eşleşmeden galip gelmek için Falcao’ya daha çok top göndermeli ve kalesini gole kapatmak zorunda.
Bu eşleşmede Villarreal oyun sistemi ve oynayış tarzı itibari ile ön plana çıkıyor. Benim önerim ev sahibinden yana olacak.
Tercih : 1